Prawo wszystko albo nic fizjologia – opona pajęcza

416 piątek, Maj 27th, 2016

Tabletki na odchudzanie Trizer – skład

Tabletki na odchudzanie Trizer – skład
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Trizer - skuteczne tabletki na odchudzanie (3)Nowością na rynku preparatów spalających tłuszcz jest produkt Trizer – tabletki na odchudzanie. Swoje działanie zawdzięcza innowacyjnej formule opartej na naturalnych składnikach dobranych w odpowiednich proporcjach. Dodatkowo zawiera kompleks witamin – B6, B7, D i E, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jednym z głównych składników jest spora dawka chromu, który jest niepodważalnym liderem w procesie odchudzania. Jako mikroelement niezbędny w prawidłowej pracy organizmu pozwala na spalanie tkanki tłuszczowej. Jego obecność wzmaga działanie inuliny, odpowiedzialnej za utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Hamuje przy tym nadmierny apetyt i tak zwane ataki głodu. Dodatkową zaletą chromu jest obniżanie „złego” cholesterolu na korzyść tego „dobrego”, przez co zapobiega chorobom serca. Obok chromu w preparacie zawarty jest galusan epigallokatechiny (EGCG), znany przede wszystkim zwolennikom zielonej herbaty. Wzmaga procesy termogeniczne, które podnoszą temperaturę ciała, wykorzystując energię powstałą ze spalania tkanki tłuszczowej. EGCG jest także silnym antyoksydantem, który usuwa z organizmu wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się organizmu oraz powstawanie chorób nowotworowych. Bardzo podobne właściwości wykazuje kolejny składnik – kapsaicyna, pozyskana z papryki chili. Jest ona najsłynniejszym termogenikiem stymulującym metabolizm, a będącym jednocześnie naturalnym lekarstwem na raka. Oprócz tego w preparacie obecna jest synefryna, otrzymywana z owoców gorzkiej pomarańczy. Odpowiada ona za zwężenie naczyń krwionośnych, co w konsekwencji przyspiesza przemianę materii i zwiększa wydolność organizmu.
Zawarte w Trizerze kofeina i guarana, działają stymulująco na organizm, co pozwala na maksymalizowanie zdolności treningowych. Dodatkowo do podniesienia efektywności treningów w składzie znalazła się L-tyrozyna, która odpowiada za syntezę dopaminy i adrenaliny.

Podobne wpisy o zdrowiu:

About 

Related Articles